11. kolo 2017/2018
ŠACHOVÝ SVAZ OLOMOUCKÉHO KRAJE
Oblastní přebor Olomouckého kraje 2017/2018 – sever
Zpráva z kola č. 11 hraného dne 8.4.2018
11.1 |
7 |
ŠK 1921 Zábřeh C |
2,0 - 6,0 |
5 |
ŠK Loštice A |
||
1 |
|
Macek Oldřich |
1745 |
0,5:0,5 |
|
Klička Pavel |
1886 |
2 |
|
Milfort Václav |
1432 |
0 : 1 |
|
Bálek Jiří |
1724 |
3 |
|
Nesporý Šimon |
1614 |
1 : 0 |
|
Dočekal Milan |
1698 |
4 |
|
Nesporá Taťána |
1411 |
0 : 1 |
|
Koleniak Marek |
1708 |
5 |
|
Nesporý Jan |
1270 |
0 : 1 |
|
Rábek Vlastimil |
1737 |
6 |
|
Matějček Jiří |
1663 |
0,5:0,5 |
|
Kofránek David |
1635 |
7 |
|
Kopecký Filip |
1000 |
0 : 1 |
|
Šipka Jiří |
1610 |
8 |
|
Reichel Ondřej |
0 |
0 : 1 |
|
Šulák Radek |
1557 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.2 |
8 |
ŠK Jeseník |
4,0 - 4,0 |
4 |
ŠK Šternberk B |
||
1 |
|
Hastík Svatopluk |
1995 |
1 : 0 |
|
Vymětalík Ivo |
1926 |
2 |
|
Gawlas Roman |
1923 |
1 : 0 |
|
Zapletal Milan |
1864 |
3 |
|
Chytil Petr |
1937 |
0,5:0,5 |
|
Fišer Miloš |
1746 |
4 |
|
Kozák Pavel |
1862 |
1 : 0 |
|
Šuba Miroslav |
1746 |
5 |
|
Gondek Radovan |
1858 |
0 : 1 |
|
Maďar Vladimír |
1744 |
6 |
|
Střecha Zdeněk |
1784 |
0,5:0,5 |
|
Spurný Ladislav |
1672 |
7 |
|
Halama Vladimír |
1751 |
0 : 1 |
|
Hořák Radek |
1608 |
8 |
|
Matlocha Lubomír |
1692 |
0 : 1 |
|
Mišun Miroslav |
1431 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.3 |
9 |
TJ Libina |
6,0 - 2,0 |
3 |
Řetězárna Česká Ves B |
||
1 |
|
Hartinger Antonín |
1769 |
1 : 0 |
|
Rychlík Zdeněk |
1764 |
2 |
|
Hartingerová Martina |
1731 |
1 : 0 |
|
Till Eduard |
1667 |
3 |
|
Kamler Zdeněk |
1916 |
1 : 0 |
|
Loužil Filip |
1709 |
4 |
|
Rozman Vojtěch |
1817 |
1 : 0 |
|
Čecháček Miroslav |
1680 |
5 |
|
Bártová Šárka |
1570 |
0 : 1 |
|
Walák Jiří |
1682 |
6 |
|
Straka Bohumil |
1755 |
1 : 0 |
|
Till Jaroslav |
1641 |
7 |
|
Chlup Radek |
1692 |
0,5:0,5 |
|
Cimburek Jan |
1496 |
8 |
|
Vaněk Aleš |
1486 |
0,5:0,5 |
|
Macík Milan |
1590 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.4 |
10 |
ŠK Mohelnice |
5,0 - 3,0 |
2 |
ŠK Bohuňovice |
||
1 |
|
Urbášek Oleg |
1974 |
0,5:0,5 |
|
Hejnar Petr |
1841 |
2 |
|
Jeřábková Julia |
1684 |
1 : 0 |
|
Telařík Radek |
1853 |
3 |
|
Kolář Jan |
1715 |
1 : 0 |
|
Telařík Daniel |
1717 |
4 |
|
Kolář Radomír |
1698 |
0,5:0,5 |
|
Peřina Josef |
1707 |
5 |
|
Volek Karel |
1840 |
1 : 0 |
|
Grúz Jiří |
1719 |
6 |
|
Hájek Milan |
1816 |
0,5:0,5 |
|
Hojgr Karel |
1658 |
7 |
|
Stojaspal Lukáš |
1563 |
0 : 1 |
|
Telařík Mojmír |
1558 |
8 |
|
Jeřábek Jan |
1000 |
0,5:0,5 |
|
Hampl Miroslav |
1540 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.5 |
11 |
ŠK Nové Losiny |
4,5 - 3,5 |
1 |
Tatran Litovel C |
||
1 |
|
Miko Vojtěch |
1756 |
0,5:0,5 |
|
Pavlík Petr |
1943 |
2 |
|
Ondráček Martin |
1790 |
0,5:0,5 |
|
Knajbl Michael |
1810 |
3 |
|
Horák Jiří |
1680 |
0,5:0,5 |
|
Haderka Karel |
1716 |
4 |
|
Fabián Miroslav |
1520 |
0,5:0,5 |
|
Prázdný Vít |
1508 |
5 |
|
Fibich Milan |
1553 |
0,5:0,5 |
|
Hampl Martin |
1402 |
6 |
|
Polách Ladislav |
1455 |
1 : 0 |
|
Němeček Tomáš |
1312 |
7 |
|
Fibich Radek |
1306 |
1 : 0 |
|
Spurnik ml. Mirko |
1187 |
8 |
|
Fibich Marek |
1000 |
0 : 1 |
|
Hampl Pavel |
1137 |
Pořadí po 11. kole
Poř. |
Družstvo |
Part. |
+ |
= |
- |
MP3 |
Body |
PtsV |
1 |
ŠK 1921 Zábřeh B |
10 |
9 |
0 |
1 |
27 |
52,5 |
39 |
2 |
ŠK Jeseník |
10 |
8 |
1 |
1 |
25 |
52,0 |
39 |
3 |
ŠK Šternberk B |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
48,5 |
33 |
4 |
TJ Libina |
10 |
6 |
1 |
3 |
19 |
48,0 |
36 |
5 |
ŠK Mohelnice |
10 |
5 |
1 |
4 |
16 |
46,5 |
32 |
6 |
ŠK Bohuňovice |
10 |
5 |
1 |
4 |
16 |
42,5 |
31 |
7 |
Řetězárna Česká Ves B |
10 |
3 |
2 |
5 |
11 |
37,0 |
25 |
8 |
Tatran Litovel C |
10 |
3 |
1 |
6 |
10 |
37,0 |
22 |
9 |
ŠK Nové Losiny |
10 |
2 |
2 |
6 |
8 |
30,5 |
17 |
10 |
ŠK Loštice A |
10 |
1 |
3 |
6 |
6 |
32,0 |
20 |
11 |
ŠK 1921 Zábřeh C |
10 |
0 |
0 |
10 |
0 |
13,5 |
8 |
Gratuluji družstvu ŠK 1921 Zábřeh B k vítězství v soutěži a zisku práva postupu do Krajského přeboru